Këngëtarja e njohur rrëshqet në mes të skenës

Këngëtarja e njohur, Christina Aguilera ka filluar turneun e saj muzikorë, ku plan ta radhës e kishte performimin në Rusi.

Në pregatitjen e saj për të kërcyer në skenë, në shoqërinë e disa balerinëve, Aguilerës i ndodhi diçka e papritur.

Në një moment, ajo rrëshqet në shkallë dhe bie, por shpëtohet në moment nga valltarët.

Meqë valltarët i dolën në ndihmë, Christina Aguilera shpëtoi pa lëndime dhe vazhdoi performancën e saj.

Për ndryshe, këngëtarja është aktive me këngë të reja dhe koncerte, ndërsa numëron fansa në gjithë botën.

The post Këngëtarja e njohur rrëshqet në mes të skenës appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 30, 2019 3:36 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147725
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit