Keni bërë plane për vikend? Shikojeni njëherë parashikimin e motit

Sot mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës paralajmëron se sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18-24 gradë celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga juglindja me shpejtësi 1-11 m/s.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey