Kërkoi dashurinë në “Love Story”, Kristit ia zbulojnë të dashurën jashtë emisionit

Ai aty, duket se kishte hyrë vetëm për famë.

Emisionet ‘dating’ në Shqipëri janë kthyer në “zhgënjim” për teleshikuesit, të cilët shpresojnë të shohin një grimcë realiteti në ekran.

Mirëpo, nga reality-show është zhdukur totalisht ‘reality’ dhe për të gjithë ka mbetur vetëm ‘show’. Gjithçka po përdoret për show, famë, para, sukses.

Formatet janë të tilla që të mundësojnë krijimin e çifteve, megjithatë ka rezultuar shpesh që konkurrentët kanë qenë të lidhur jashtë emisionit.

Kështu ka ndodhur edhe me protagonistin e “Love Story”, Krist Aliajn. Burime për zbulojnë se prej kohësh ai është në një lidhje jashtë emisionit, madje nuk e ka aspak problem as të shfaqet në kryeqytet me partneren e tij.

Vajza në fjalë quhet Entela dhe në rrjetet e saj sociale, ajo shfaqet shpesh me rrobat e aksesorët e Kristit. Fotot më poshtë jua vërtetojnë:

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey