Kështu duket trupi i Fifit në bikini pasi humbi shumë kilogramë

Filloreta Raçi e njohur si Fifi, vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos në këtë kohën e fundit kur iu nënshtrua një diete që e bëri të humbë shumë kilogramë.

Fifin e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundmi Fifi është duke i kaluar pushimet në jug të Shqipërisë.

E fotografuar vetëm në bikini dhe me shumë kilogramë me pak, Fifi po duket kaq joshëse. /ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey