Kështu e nis ditën Rita Ora

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, ku shpërndan momente nga jeta e saj e përditshme dhe nga aktivitetet e shumta që bën gjatë një dite.

Ajo ka publikuar mëngjesin e sotëm, pamje nga palestra, teksa po bënte ushtrime.

Ajo jo vetëm sot po gjithherë ka treguar se është e përkushtuar ndaj mbajtjes në formë të trupit të saj.

Rita gjithherë me pamjen e saj arrin të marrë vëmendjen e të gjithëve… E për të arritur këtë, këngëtarja me famë botërore, tregon përkushtimin e pa ndalur ndaj fitnesit.

Ndërsa pas ushtrimeve ajo ka vazhduar duke shijuar një qaj.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey