Kështu e uron Remzia burrin e saj për ditëlindje

Sot është një ditë e veçantë në familjen e Remzie Osmanit.

Kjo për faktin se burri i saj, Halili, e feston ditëlindjen, pasi ishte vetë Remzia që tregoi këtë datë të veçantë, përcjell ORAinfo.

Ajo përmes një fotoje në instagram ku shihet krah burrit të saj dhe mbesës, ka uruar burrin e saj me fjalët më të bukura.

“Urime ditëlindjen Halil 100 vite te lumtura se bashku me ne”, ka shkruar Remzia.

Ndryshe dyshja në fjalë kanë një jetë bashkëshortore shumë të lumtur./ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey