Kështu po duken sonte në Big Brother, çifti Donald – Beatrix

Ata janë padyshim më të komentuarit e momentit në shtëpinë më të famshmë në Shqipëri.

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj, tashmë çifti zyrtar i Big Brother Albania, kanë marrë vëmendjen e gjithë publikut shqiptar.

Edhe sonte ata shihen afër njëri-tjetrit gjatë spektaklit, e për dallim nga hera e fundit në prime, ata duken më të qetë.

Madje, përvec qetësisë, ajo cka bie në sy është se janë kujdesur që edhe këtë natë të duken sa më të veçantë. Donaldi ka zgjedhur ngjyrën e kuqe, ndërsa Beatrix të gjelbër.

Për ata që nuk po e ndjekin, më poshtë ju sjellim pamje të çiftit nga nata e sotme.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey