Kështu të grimuar nuk e kemi parë kurrë Anita Haradinajn, thjeshtë mahnitëse

Anita Muҫaj është moderatore shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit Ramush Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private e Anita është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo sot ka shpërndarë pamje nga salloni ondolim, ku shihet të ketë bërë ndërhyrje të mëdha.

Flokët dhe fytyra e Anitës duket të kenë marrë pamje ndryshe, por duket bukur si gjithherë.

Kaq të grimosur e rregulluar nuk e kemi parë kurrë Anita Haradinajn.

Me këtë pamje ajo do ta ‘shkrijë’ burrin e saj, Ramushin. /ORAinfo/

Anita Muҫaj është moderatore shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit Ramush Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private e Anita është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo sot ka shpërndarë pamje nga salloni ondolim, ku shihet të ketë bërë ndërhyrje të mëdha.

Flokët dhe fytyra e Anitës duket të kenë marrë pamje ndryshe, por duket bukur si gjithherë.

Kaq të grimosur e rregulluar nuk e kemi parë kurrë Anita Haradinajn.

Me këtë pamje ajo do ta ‘shkrijë’ burrin e saj, Ramushin. /ORAinfo/

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey