Kështu vishet Engji kur rri në shtëpi!

Engjellusha Salihu, është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin si të nënës së saj dhe po këndojnë së bashku ka do që shkojnë, shkruan ORAinfo.

Ndonëse në fillimet e saj është përfolur shumë edhe për jetën e saj private të cilën e mbanë shumë privatisht, ajo shumë është komentuar edhe për pamjen e saj.

Engji sot ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur goxha serioze.

Në këtë ditë me shi, Engji nuk priton të vishet kaq elegante edhe kur rri me shtëpi. /ORAinfo/

Engjellusha Salihu, është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin si të nënës së saj dhe po këndojnë së bashku ka do që shkojnë, shkruan ORAinfo.

Ndonëse në fillimet e saj është përfolur shumë edhe për jetën e saj private të cilën e mbanë shumë privatisht, ajo shumë është komentuar edhe për pamjen e saj.

Engji sot ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur goxha serioze.

Në këtë ditë me shi, Engji nuk priton të vishet kaq elegante edhe kur rri me shtëpi. /ORAinfo/

Loading...