Kida bën një ndryshim në pamjen e saj, a po ju pëlqen?

Kida vjen me një ndryshim në pamjen e saj

Këngëtarja “Kida” është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo merr vëmendje me çdo postim ku komentohet shumë nga fansat dhe mediat.

Këngëtarja shpesh ka ndryshuar pamjen, por çdo herë arriti të duket bukur në paraqitjet e saj.

Ajo përmes një “InstaStory” ka njoftuar se ka bërë një ndryshim të sërishëm në dukjen e saj.

Këngëtarja sot u bë me gjysmë balluke dhe ngjyrë flokësh çokollate.

Kujtojmë se Kida aktualisht mbetet e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey