Kida bën urimin më të veçantë për nënën

Ky është urimi i veçantë i Kidës për nënën.

Sot në shtëpinë e Kidës ka festë.

Nëna e Kidës, Valentina po feston ditëlindjen, dhe më këtë rast këngëtarja ndau një video për të uruar nënën e saj për ditën e veçantë.

Aktivizuesi i rritjes së flokëve nga shtëpia: Ja detajet!
Në videon e ndarë për ndjekësit e saj nga festa e ditëlindjes, Kida u shpreh:

“Gëzuar ditëlindjen për ty, e veçanta ime! Unë jam shumë me fat që të kam ty si nënë. Të dua mami”.

Festofshi gjithmonë kështu të lumtura.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey