Kida dhe Samra grumbullojnë më shumë se 1.2 milion klikime brenda 48 orëve

Dyshja kanë arritur të mbledhin 1.2 milion klikime.

Këngëtarja shqiptare e njohur, Kida dhe reperi i njohur gjerman Samra kanë lansuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Tash e disa kohë dyshja kishin paralajmëruar këngën e re dhe më datën 21 pas mesnate u lansua teksa deri tani ka arritur të grumbullojë rreth 200 mijë klikime.

Ata tashmë kanë arritur të mbledhin 1.2 milion klikime, me projektin e ri.

Videoklipi i kësaj kënge u xhirua në Dubai mes veturave luksoze dhe pamjeve mahnitëse të vendit.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey