Kida e pranon më në fund: “Jam e dashuruar”

Orhidea Latifi është një nga këngëtaret më të famshme e të kërkuara të momentit.

Këngëtarja që nga debutimi i saj në muzikë e deri sot nuk ka pasur asnjëherë rënie, por vazhdimisht ka kryesuar top-listat.

Kida njihet gjithashtu edhe për stilin unik e shumë të bukur, pasi gjithmonë vjen e kuruar deri në detaje në paraqitjet e saj.

Së fundi ajo ndodhet në Dubai, ku sipas aludimeve që na ka lënë të nënkuptojmë se atje është për qëllime të punes, për të realizuar një projekt të ri.

Një ndër pyetjet më të shpeshta që vijnë në adresë të Kidës dhe që duket iu intereson shumicës është nëse këngëtarja është në lidhje dashurie.

Kida sot ka publikuar një foto të pamjes së saj nga Dubai dhe në mbishkrim ka shkruar “Jam e dashuruar”, ka fjalën për pamjen apo dicka tjetër?

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey