Kida publikon këngën “Mo jo”

Kida ka finalizuar projektin e ri muzikor.

Por jo vetëm. Ajo po ashtu ka finalizuar albumin e saj të cilin pritet ta lansojë sot, shkruan lajmi.net.

Dhe jo rastësisht do ti lansojë sot, kjo pasiqë ajo me këtë datë feston edhe ditëlindjen.

Andaj dhe mbrëmë publikoi njërën nga këngët përfshirëse të albumit “Orchide”

Kida e ka realizuar projektin “Mo jo”, po ashtu edhe me videoklip ku u shfaq mahnitëse si përherë.

Që mbrëmë kur e lansoi në 00:00 ajo ka arritur gati 50 mijë klikime në kanalin zyrtar të yotube./Lajmi.net/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey