Kida të enjten në mesnatë sjell këngën e re “Vaj”

Ajo është prej disa kohësh duke punuar në një projekt të ri muzikor. Bëhet fjalë për këngëtaren Orhidea Latifi, e cila për publikun njihet me emrin artistik Kida. Bukuroshja tashmë ka ndarë disa copëza nga projekti i saj i ri i titulluar “Vaj”. Foto: Screenshot/Instagram E njëjta së fundmi ka zbuluar datën e lansimit, e […]

Nëntor 20, 2023 - 20:40
 0  8
Kida të enjten në mesnatë sjell këngën e re “Vaj”

Ajo është prej disa kohësh duke punuar në një projekt të ri muzikor.

Bëhet fjalë për këngëtaren Orhidea Latifi, e cila për publikun njihet me emrin artistik Kida.

Bukuroshja tashmë ka ndarë disa copëza nga projekti i saj i ri i titulluar “Vaj”.

Foto: Screenshot/Instagram

E njëjta së fundmi ka zbuluar datën e lansimit, e që do të jetë të enjten në mesnatë.

“Të enjten, ruajeni datën”, ka shkruar ajo.

Foto: Screenshot/Instagram

Artistja në videoklip duket e mahnitshme, ndonëse shquhet për stilin e veçantë dhe trendet që sjell.

Pritet të shihet se çfarë surprize ka përgatitur për fansat e publikun. /Telegrafi/