Kida vjen me këngën “Dinero” (VIDEO)

Kida ka publikuar këngën e saj të re me titull “Dinero”.

Muzikën e ka punuar Mixey, ndërsa tekstin e ka shkruar NUK, njofton Klankosova.tv.

Ky projekt muzikor pason bashkëpunimin e saj me Butrint Imerin dhe Ledri Vuln – “Dale”.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey