Kim Kardashian trondit fansat: Do haja edhe m*t nëse…

Kim Kardashian trondit fansat: Do haja edhe m*t nëse…

Kur bëhet fjala për t’u dukur bukur dhe në formë të mirë, Kim Kardashian është e gatshme të provojë gjithçka.

Në një intervistë për Neë York Times, ylli ajo tha se do te pranonte të hante edhe m*t për tu shfaqur më e re.

“Unë mund ta bëjë këtë”, tha 41 vjeçarja, e cila sapo lançoj linjën e re, SKKN.

Marka zëvendëson linjat e saj të mëparshme të KKW Beautyr dhe KKW Fragrance, emri i të cilave i referoheshin inicialeve të saj gjatë martesës me Kanye West./Indeksonline/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey