Kjo deputete e LDK-së u vonua, nuk mori pjesë fare në votim

Valentina Bunjaku u vonua, s’mori pjesë në raundin e parë të votimit.

Deputetja e LDK-së, Valentina Bunjaku, nuk ka marrë pjesë në raundin e parë të votimit për presidentin.

Ajo është vonuar për pjesëmarrje dhe kur është kthyer në sallë ka përfunduar procesi duke iu pamundësuar të votojë, njofton Klan Kosova.

Raundi i parë ka dështuar meqë nuk ka pasë kuorum të nevojshëm.

Në kuti janë hedhur vetëm 78 vota.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey