Kjo është një super mjeke e mbuluar me tatuazhe, shiko me shume !

Kjo është një super mjeke e mbuluar me tatuazhe, shiko me shume !

Dr Sarah Grey është padyshim një prej mjekëve më të veçantë botë, për shkak të tatuazheve të shumta që mban në trup.

Ajo po përpiqet që të thyejë paragjykimet, për “profesionistët me tatuazhe”.

Modelja dhe mjekja 31-vjeçare, që punon në një spital në Adelaide, dëshiron të shembë paragjykimet rreth “mjekut tradicional”.

Sara bëri tatuazhin e parë në moshën 16 vjeçare dhe e përshkruan veten si një “koleksioniste arti”.

Sarah ka 62.4 mijë ndjekës në Instagram dhe e përshkruan veten në internet si një “Doktoreshë e dekoruar”.


Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk September 5, 2019 10:46 pm ne Shendet. ne link https://lajme.mk/?p=148907
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit