Kjo foto e dëshmon dashurinë që Remzia dhe Gëzimja kanë për njëra tjetren

Sa herë që janë parë nën shoqërinë e njëra tjetres, kanë shkëlqyer dhe u ka buzëqeshur fytyra.

Kështu ka ndodhur edhe në ditëlindjen e 50-të të Remzies, ku re e vjehërr kanë shkëlqyer në festën e organizuar.

Dhe, të dyjave i buzëqeshte fytyra teksa cakrronin gotat, duke treguar gjjthë simpatinë që ato kanë për njëra tjetren.

Ja një moment që dëshmon marrëdhënien e mirë që kanë re e vjehërr dhe të gjitha komplimentet që ato i japin për njëra-tjetren, shkruan kosovarja.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey