Kjo ju ndodhi prindërve të Leartës për ‘Shën Valentin’

Sharing is caring!

Zbulohet mashkulli qe po i qëndron afër Norës, kështu e provokon ajo

Një grua e zonja dhe e suksesshme, bashkëshorte e nënë e përgjegjshme.

Kjo është Drita Jakupi, nënë e Learta Jakupit, nuses së famshme të estradës.

Drita është e martuar me Habibin me të cilin kanë një vajzë dhe një djalë, jeta e të cilëve duket të ketë mirëkuptim e harmoni.

Zbulohet mashkulli qe po i qëndron afër Norës, kështu e provokon ajo

Ajo është drejtoreshë e spitalit të parë privat në Kosovë, “Euromed”, të cilin e udhëheq bashkë me të shoqin e saj, Habibin, shkruan Kosovarja.

Çifti kanë vite që janë bashkë, e për zonjën Dritë momentet e kaluar me bashkëshortin dhe koha i duket sa një ditë.

Zbulohet mashkulli qe po i qëndron afër Norës, kështu e provokon ajo

Ajo për ditën e Shën Valentinit ka publikuar një imazh me bashkëshortin krahas së cilit shkruan: Një dekadë nga ky moment, por më duket si nje ditë!Zbulohet mashkulli qe po i qëndron afër Norës, kështu e provokon ajo

Zbulohet mashkulli qe po i qëndron afër Norës, kështu e provokon ajo

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey