Klipi i Melindës, Norës dhe Gjikos i vjedhur? Fansat gjejnë ngjashmëri të mëdha te yjet botërore

Para pak dite është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur mes Melinda Ademit, Nora Istrefit dhe Gjiko.

Kjo këngë e titulluar ‘Ay Caramba’ është shoqëruar me videoklip ku vëmendjen më të madhe e mori veshja e vajzave, shkruan GazetaBlic.

Mirëpo, sipas fansave ky videoklip ka ngjashmëri të madhe me këngën “Hey Mama”– David Guetta ft. Nicki Minaj, Bebe Rexha & Afrojack.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey