Koeman – Barcelona, ky është lajmi i fundit mbi të ardhmen e trajnerit

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta i kërkoi Ronald Koeman 15 ditë për të vendosur të ardhmen e tij. Sipas TV3, Barcelona do të jetë në negociata me trajnerë të tjerë.

Dhe do të vazhdojë me holandezin vetëm nëse nuk mund të arrijë një marrëveshje me ndonjë nga opsionet me të cilat po negociojnë.

Koeman u largua nga takimi i sotëm, duke kuptuar se emblema katalanase po ngec dhe nuk është aspak i kënaqur me qëndrimin e menaxhmentit.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey