Konfiskohet heroinë dhe marijuhanë, arrestohen tre shkupjanë

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme, respektivisht rreth orës 13:30, policia e rajonit të Shtipit në fshatin Kadrifakovo të Shën Nikollës kanë arrestuar tre shkupjanë pasi tek ta janë gjetur substanca narkotike.

“Janë privuar nga liria M.F. (27), F.R. (40) dhe lj.I (25), të gjithë nga Shkupi. Gjatë kontrollit të makinës së tyre tipit “Mercedes” me targa të Shkupit, janë gjetur 60 gram heroinë si dhe marijuuhanë”, njoftojnë nga MPB.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey