Krejt si nëna e vet: Marina tregon “vesin” që i ka marrë e bija

“Njësoj si mama e vet”, Marina tregon “vesin” që i ka marrë e bija.

Marina Vjollca, e cila është nënë e një vajze të vogël të quajtur “Marget”, pavarësisht se nuk e ka treguar sesa shumë i ka ngjarë në pamje, ka treguar se e bija i ngjan në “vese”.

Ajo ka publikuar në “Instagram” një video të këmbëve të vogëlushes së saj e cila nuk mban veshur çorape, njësoj si vetë Marina.

“Marget nuk i duron dot çorapet, njësoj si mama e vet”, shkruan Marina krahas postimit.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë në nëntor të vitit të kaluar.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey