Krisma armësh në Hasanbeg, dy persona të plagosur

Dy persona kanë mbetur të plagosur mbrëmë në një shkëmbim zjarri në lagjen Hasanbeg të Shkupit.

Siç njofton MPB, në rrugën “Alija Avdovic”, afër kishës, ka pasur të shtëna me armë zjarri dhe dy persona janë plagosur me armë zjarri.

Policia bën me dije se të shtënat i ka paraprirë një aksident trafiku dhe më pas debat verbal me sulme fizike në mes të një automjeti të pasagjerëve të drejtuar nga denoncuesi B.J. dhe një automjet pasagjer i drejtuar nga B.K.(20) nga Shkupi. MPB ka theksuar se po punon në zbardhjen e plotë të rastit. (INA)

Dy persona kanë mbetur të plagosur mbrëmë në një shkëmbim zjarri në lagjen Hasanbeg të Shkupit.

Siç njofton MPB, në rrugën “Alija Avdovic”, afër kishës, ka pasur të shtëna me armë zjarri dhe dy persona janë plagosur me armë zjarri.

Policia bën me dije se të shtënat i ka paraprirë një aksident trafiku dhe më pas debat verbal me sulme fizike në mes të një automjeti të pasagjerëve të drejtuar nga denoncuesi B.J. dhe një automjet pasagjer i drejtuar nga B.K.(20) nga Shkupi. MPB ka theksuar se po punon në zbardhjen e plotë të rastit. (INA)

Loading...