Kujdes! Ja Si “Fal’sifikohet” Mercedes-Benz Në Ukrainë (Foto)

Kujdes kur bleni mish, në Ferizaj mishin e kalit edhe Macave po e bëjnë suxhukKujdes kur bleni mish, në Ferizaj mishin e kalit edhe Macave po e bëjnë suxhuk

Një kompani për modifikimin e makinave në Ukrainë mund të mos duket si West Coast Customs, por punën me automjetet e kryen po aq mirë. Një garazh në Ukrainë mund të transformojë Mercedesin e vjetër S-Class W221 në modelin më të ri S-Class W222.

Nuk dihet saktë se sa kushton ky modifikim por thuhet se kushton 10 herë më lirë sesa të shisni modelin tuaj të vjetër dhe të paguani diferencën Shtype relamen dhe shiko pamje

The post Kujdes! Ja Si “Fal’sifikohet” Mercedes-Benz Në Ukrainë (Foto) appeared first on .

loading...
loading...

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey