Kunatat që nuk shihen kurrë pranë njëra-tjetrës, çfarë kunate është Marina Vjollca zbulon Rida

Moderatorja Rida Gërdovci, tash e një kohë të gjatë është në lidhje me Liberian Selimin i cili është i njohur si vëllai i reperit Getuar Selimit-Geti.

Ndërsa, ajo çka është e pazakonshme dhe interesante është se të dy vëllezërit kanë partneret e tyre në të njëjtin profesion.

Por, çfarë kunate është Marina Vjollca dhe çfarë raporte kanë ndërmjet vete, përgjigjet vet Rida.

‘’Puna shpesh herë nuk ma mundëson në Tiranë, por Marina është person shumë i thjeshtë, shumë e ëmbël. Më ka lënë realisht përshtypje si person në atë periudhë që kam pasur mundësi me qëndruar me të, kështu që është shumë e mirë’’, tha ajo ne LIBERO.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey