Kur të gjithë po presin të behët nënë, Genta Ismajli befason me imazhin e fundit!

Genta Ismajli njihet si ndër këngëtaret më të famshme shqiptare.

Ajo çdo here ka qenë në qendër të vëmendjes edhe me detaje të jetës private.

Së fundmi, Genta ishte në qendër të vëmendjes pas disa foto sesioneve përmes të cilave i njoftoj të gjithë që është shtatzëne dhe po pret dy binjakë.

E tani kur të gjithë po e presin që këngëtarja të lindë, Genta ka befasuar të gjithë duke postuar një foto ku shfaqet e shoqëruar nga burri i saj dhe aktori i njohur shqiptar.

“Vizitë në planin B’, e ka përshkuar foton Getan, duke e lënë të paqartë se për çfarë plani është fjala. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey