Kush është mashkulli që nuk po i ndahet Engjellushës?!

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si një këngëtare tejet e talentuar, shkruan ORAinfo.

Engji nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në rrjetet sociale po qarkullojnë disa foto ku Engjellusha shfaqet në krahët e një mashkulli.

Duket se personi në fjalë është edhe vet muzikant dhe shfaqet shpesh në shoqëri të Engjit.

Nuk ndihet nëse raportet e tyre janë vetëm miqësore apo edhe diçka me shumë.

Këtë ndoshta do të na tregojnë me kalimin e kohës vetë këngëtarja kosovare. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey