Kush ia ka bërë kështu rrëmujë shtëpinë Dafinës?

Dafina Zeqiri, është një këngëtare shumë e talentuar dhe tejet unike.

Përveç suksesit në botën e muzikës, ajo është edhe një femër shumë e dashur e cila kujdeset shumë për familjen e saj, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se është shumë e angazhuar në koncerte dhe mbrëmje të ndryshme, ajo duket se nuk i kushton fort vëmendje rregullimit të shtëpisë së saj.

Daffy, ka postua një foto ku tregon tollovinë që e ka shkaktuar në dhomën e gjumit. Shumë rroba për tokë, dëshmon se këngëtarja nuk qenka shumë e kujdesshme në mirëmbajtjen e rrobave./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey