Kushtrimi nuk përmbahet, ja ku e puthë Leartën gjatë ecjes në qytet!

Learta Jakupi, padyshim që është femra më e komentuar në show bizit shqiptarë.

Që kur ajo është bërë nusja e familjes së njohur të këngëtares, Shyhrete Behlulit, ajo gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se është shumë aktive në rrjetet sociale, Learta shpesh poston edhe foto më personale të saj në ditë të veçanta.

Së fundmi, Learta ka shpërndarë një video ku shfaqet në krahë me burrin e saj.

E Kushtrimi nuk përmbahet pasi e puthë qatë në qafë.

Në këto momente nuk e kemi parë asnjëherë çiftin në fjalë.

Kujtojmë që Learta dhe Kushtrimi janë prindër të dy fëmijëve, një djali dhe një vajze. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey