Ky banor eliminohet nga Big Brother

Edhe një banor është larguar nga shtëpia e Big Brother.

Sabiani është i eliminuari i radhës nga shtëpia e Big Brother Albania.

Në nominim ishin Antonela, Meridiani dhe Sabiani. I pari që ka shpëtuar që të mos e lërë shtëpinë ishte Meridiani.

Në dyshen e fundit ishin Antonela dhe Sabiani që ishin në garë dhe doli që Sabiani të largohet nga shtëpia.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey