Ky është burri simpatik i Normës

Danna Garcia, është aktorja kolumbiane e cila është aktive në telenovelat ndryshme.

Për publikon shqiptar, ajo u bë e njohur me rolin e “Normës” nga telenovela Pasionet e Fshehta, shkruan ORAinfo.

Ai serial pati një jehonë të madhe dhe u transmetua në disa vende të ndryshe të botës. Madje, ky serial ka nisur sezonin e dytë, me aktorë të njejtë.

Përveç jetës profesionale, Norma është edhe një grua shumë e dashur dhe një nënë shumë e përkushtuar.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një foto të familje së saj të ngushtë, së bashku me djalin dhe burrin e saj./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey