Ky është personi që u qëllua për vdekje në Novosellë të Pejës

Tragjedia në Novosellë, ky është personi që u qëllua për vdekje.

Mësohet se Bashkim Brahimaj është qëlluar me armë zjarri, me ç’rast edhe ka ndërruar jetë.

Shkak i kësaj tragjedie mësohet të ketë qenë prona, derisa me rastin në fjalë po merren organet e rendit.

Lajmin e ka konfirmuar, Policia e Kosovës në rajonin e Pejës, të cilët thanë se vik.tima është e gjinisë mashkullore.

“14:40 minuta policia ështyë njoftu për një vra.sje në fshatin Novosellë. Me të arritur policia ka hasur në një trup të shtrirë dhe është kërkuar emergjenca e spitalit, mjeku e ka konstatuar vdekjen e tij”, thuhet në përgjigjen e tyre.

Po ashtu Policia bëri të ditur se i dyshuari për vrasjen e vikt.imës është në arrati.

“I dyshuari gjendet në arrati, policia është në kërkim të tij”.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey