Ky fustan ja ekspozon trupin kaq shumë Aidës

Aida Doci është njëra ndër këngëtaret e cila përmes këngëve të saj di më së miri që të prekë ndjenjat e dëgjuesve të saj.

Ajo shpeshherë realizon këngë me tematika shumë të ndjeshme që dëgjohen dhe pëlqen shumë nga publiku, përcjell ORAinfo.

Aida është shume aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar një foto dhe vide ku shfaqet e veshur me fustan të ngushtë e shumë me stil.

Në këtë fustan, Aida nuk heziton t’i vë në pah linjat e saj trupore përfekte. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey