Ky grim e ka transformuar krejtësisht Fifin!

Filloreta Raçi e njohur si Fifi, vazhdon të jetë njëra nga emrat më të komentuar në mediat rozë.

Ndonëse, tashmë ka kohë që është pjesë e skenës muzikore, Fifi llogaritet si njëra nga artiset më të nga publikuar, shkruan ORAinfo.

Sezoni veror ka qenë i stërngarkuar me koncerte e ndeja, të cilat këngëtarja shpesh herë i ka postuar edhe në rrjetet e saj sociale.

Gjithsesi, përveç punës profesionale, ajo është komentuar shumë edhe për jetën private.

Tashmë, ajo është me e lumtur se kurrë në krah të Adis Patushit.

E kjo lumturi po reflekton edhe në pamjen e Fifit.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e rregulluar bukur dhe e veshur me stil.

E grimi i saj me stil, ka marrë gjithë vëmendjne.

Me këtë grim, Fifi po duket person krejt tjetër. /ORAinfo/

Filloreta Raçi e njohur si Fifi, vazhdon të jetë njëra nga emrat më të komentuar në mediat rozë.

Ndonëse, tashmë ka kohë që është pjesë e skenës muzikore, Fifi llogaritet si njëra nga artiset më të nga publikuar, shkruan ORAinfo.

Sezoni veror ka qenë i stërngarkuar me koncerte e ndeja, të cilat këngëtarja shpesh herë i ka postuar edhe në rrjetet e saj sociale.

Gjithsesi, përveç punës profesionale, ajo është komentuar shumë edhe për jetën private.

Tashmë, ajo është me e lumtur se kurrë në krah të Adis Patushit.

E kjo lumturi po reflekton edhe në pamjen e Fifit.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e rregulluar bukur dhe e veshur me stil.

E grimi i saj me stil, ka marrë gjithë vëmendjne.

Me këtë grim, Fifi po duket person krejt tjetër. /ORAinfo/

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey