Labi do ta ketë të veshtirë t’i rezistojë Qëndresës kur ta sheh në këtë veshje!

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me shumë stil.

Kësaj pamje nuk do të mund t’i rezistojë burri i saj, moderatori Labinot Gashi. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey