Labi do të bëhet shumë xheloz, nusja e tij shfaqet e veshur me një miniq shumë të shkurtër

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramin, e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo. Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale. Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të […]

shtator 24, 2023 - 15:30
 0  14
Labi do të bëhet shumë xheloz, nusja e tij shfaqet e veshur me një miniq shumë të shkurtër

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramin, e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të shkurtër dhe po duket tejet bukur e atraktive./ORAinfo/