Labi shfaqet duke drejtuar veturën, kështu e provokon Qëndresa

Qëndresa Bajrami është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi shfaqet në disponim me Labin brenda veturës.

Derisa Labi e drejton veturën, Qëndresa nuk ndalet duke kënduar e provokuar burrin e saj.
/ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey