Labinot Tahiri vjen me “Mos u dashuro”

“Mos u dashuro” – Vjen e përpunuar nga Labinot Tahiri.

“Mos u dashuro” titullohet kënga e Selajdin Miftari dhe Flora Gashi.

Kjo këngë është publikuar para shtatë vitesh, shkruan lajmi.

Ndërsa këngëtari Labinot Tahiri ka vendosur që këtë këngë ta rikthejë të publiku.

Ai ka ripërpunuar këtë projekt muzikor.

Kënga e ripërpunuar nga Labi mund të gjendet në kanalin zyrtar të tij.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey