LAJM: Asfallt qesharak nga Komuna e Kumanovës për banorët e “Orta Bunarit” (FOTO)

Komuna e Kumanoves respektivisht kreu i saj Makso ka vazhduar te asfaltoj rruget ne lagjet shqiptare ne menyre humoristike dhe tallëse. Pa dashur te komentojme kete, ja si shembull po ua sjellim asfaltimin e rruges Kiro Fetak (Orta Bunar afer Komunes) e cila gjendet ne pjesen qendrore te qytetit. Foto janë siguruar nga gazeta Lajm.


LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey