Lajm i mirë, “Wizzair” me fluturime për vende të reja

Lajm i mirë, “Wizzair” me fluturime për vende të reja

Kompania e fluturimeve “Wizzair” që disponon me tregun e madh të fluturimeve nga Maqedonia e Veriut ka nisur me fluturime të reja.

Sipas njoftimit të kompanisë, prej sot fluturime të reja do të ketë nga Shkupi për në Torku të Finlandës dhe për në Larnaka të Qipros

Shkup – Torku (Filnand)

Shkup – Larnaka (Qipro)

Ohër – Memingen (Gjermani)

Ohër – Dortmund (Gjermani)

Ndërsa nga Ohri do të ketë fluturime për në Memingen dhe Dortmund të Gjermanisë. “Wizzair” nga aeroportet e vendit shërben rreth 40 destinacione.(INA)

Lajm i mirë, “Wizzair” me fluturime për vende të reja
Lajm i mirë, “Wizzair” me fluturime për vende të reja
Lajm i mirë, “Wizzair” me fluturime për vende të reja[/caption] Lajm i mirë, “Wizzair” me fluturime për vende të reja[/caption] Lajm i mirë, “Wizzair” me fluturime për vende të reja[/caption]Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 1, 2019 2:53 am ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=148145
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit