Tre ditë pa asnjë rast, shteti ballkanik që po fiton betejën me COVID-19

Kroacia mesa duket ka fituar betejën me Covid-19, pasi sipas të dhënave të publikuara nga autoritetet…

loading...
loading...

U izolua në ‘hotelin e kënaqësive’ në Gjermani, mbreti i Tajlandës fotografohet me 20 vajzat e haremit duke…(FOTO)

Mbreti i Tajlandës është izoluar prej disa muajsh në një hotel të madh në Gjermaninë jugore…

loading...
loading...

“Fatin tonë do e përcaktojë…”, kryemjeku i SHBA zbulon se si mund t’i shpëtojmë valës së dytë të koronavirusit

Kryedoktori i Shteteve të Bashkuara për koronavirusin, insistonte sot se vala e dytë e pandemisë Covid-19…

loading...
loading...

Pedofili përdhunon dhe vret 12-vjeçarin, si e mashtroi me ëmbëlsira dhe e çoi në shtëpi

Një djalë 12-vjeçar u dhunua dhe u mbyt nga një pedofil, ndërsa para krimit të tmerrshëm…

loading...
loading...

Studimi shkencor/ Nga rrobat tek librat, sa orë qëndron koronavirusi në objekte të ndryshme

Qytetarët tashmë mund të dalin të blejnë veshje të ndryshme, në dyqane apo qendra tregtare, por…

loading...
loading...

Shokuese! 13-vjeçarja dashurohet me 34-vjeçarin, babai i pret kokën në gjumë

Një vajze 13-vjeçare nga Irani i është prerë koka nga babai teksa ishte duke fjetur sepse…

loading...
loading...

Shoqja e futi në rrugë të keqe, vajza e Michael Jackson bën gjestin e papritur (FOTOT)

Paris Jackson, vajza e Michael Jackson ish-mbretit të muzikës pop, ka shpërndarë një foto në Instagram…

loading...
loading...

Burri vret gruan, pasi nuk donte të paguante për divorcin

Një bashkëshort ka raportohet se ka vrarë gruan e tij pasi nuk dëshironte të paguante për…

loading...
loading...

Rikthehet ankthi, rritje shqetësuese e numrit të viktimave në Itali 24 orët e fundit

Rikthehet ankthi në Itali pas disa ditësh shifrash në ulje nga pandemia e koronavirusit. Pas 78…

loading...
loading...

Tension në Mesdhe, dy bombarduesit rusë “rrethojnë” avionin amerikan (FOTOT)

Marina e SHBA publikoi sot video dhe imazhet e dy gjuajtësve të armatosur rusë Su-35 Flanker…

loading...
loading...

Kjo vajzë e thjeshtë 18-vjeçare, do jetë mbretëresha e një prej shteteve më të rëndësishme të BE (FOTO)

Flokë biond, sy të kaltër, dhe një buzëqeshje rrëzëllitëse. Bukuroshja që shikoni në fotografi është 18…

loading...
loading...

Greqia do të presë turistë nga shtetet me të dhëna të ngjashme epidemiologjike

Në Greqi e kanë të qartë se me cilat shtete do të hapin kufijtë dhe do…

loading...
loading...

“Po pres me padurim”/ Merkel bëhet gati për pushime, ja vendi i preferuar i kancelares

Po pres me padurim pushimet në Iskia, deklaroi kancelarja gjermane, Angela Merkel, sipas presidentit të Parlamentit…

loading...
loading...

Dyshoi se e tradhëtonte me vëllain, Polici i vret të dy dhe në fund veten

Mendonte se e fejuara e tij dhe vëllai kishin një lidhje dhe për këtë arsye i…

loading...
loading...

Tragjike/ Shqiptarit në Itali i çahet makina në dysh, vdes në ditën e lindjes! (Foto)

Një aksident tragjik i ka marrë jetën mëngjesin e sotëm një shqiptari, banues në Rosolina të…

loading...
loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey