Engji bëhet ‘nuse’, shfaqet e mbushur e tëra me ‘dukat’

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u…

SMART PUBLISHER

Martesa e vajzës së saj, Remzie Osmani e la nën ‘hije’ Riolën

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit. Që pas martesës së vëlllait të…

SMART PUBLISHER

Fotografia e ‘tmerrshme’ e Loredanës, ajo do të donte ta zhdukte atë

Zbulohet fotografia e Loredanës, të cilën ajo nuk do të donte ta shihte. Loredana Zefi u…

SMART PUBLISHER

Lulja ndryshon sërish ngjyrën e flokëve, kësaj radhe nuk do ta njihni

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, nga…

SMART PUBLISHER

Martesa e dasmës së vajzës së saj, Remzie Osmani e la nën ‘hije’ vajzën e saj

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit. Që pas martesës së vëlllait të…

SMART PUBLISHER

Pas sulmit në zemër, këngëtari i njohur gati humb jetën

Këngëtari shumë i njohur gati humbi jetën pas sulmit në zemër. Brian May ishte në gjendje…

SMART PUBLISHER

Të dashuruar kokë e këmbë, Fjolla publikon pamje të re në krahët e bashkëshortit

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret më atraktive të skenës sonë. Ajo është e pranishme me…

SMART PUBLISHER

Kunata e Leartës sapo doli nga frizerja, befasoi të gjithë me frizurën

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun. U bë e njohur si…

SMART PUBLISHER

Pas ndarjes nga e fejuara, mësohet se me kë po del djali i Ramadan Krasniqit

Andi Krasniqi është ndarë nga e fejuara e tij. Djali i Ramadan Krasniqit, u bë i…

SMART PUBLISHER

Leonora sapo mori një dhuratë shumë të veҫantë, shikoni reagimin e saj

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës…

SMART PUBLISHER

Majlinda bëhet e tëra bionde, shkëlqen në pamjen e fundit

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik. U bë e…

SMART PUBLISHER

Agnesa grimohet lehtë, me pamjen e fundit lë nën ‘hije’ të gjitha modelet

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të pëlqyer kosovare. Ajo është tash e disa vite…

SMART PUBLISHER

Remzije Osmani ka befasuar të gjithë me veshjen në ditën e martesës së vajzës së saj

Remzie Osmani është një këngëtare tejet e dashur për publikun kosovar. Krahas muzikës ajo është shuë…

SMART PUBLISHER

Pamje të reja nga martesa e vajzës së Remzie Osmanit

Vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë me të…

SMART PUBLISHER

Me këtë veprim, a po e rrezikon shtatzëninë Sara?

A po e rrezikon shtatzëninë Sara me këtë veprim? Siç dihet periudha e shtatzënisë është një…

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey