Nusja e Shpëtimit habiti të gjithë, sot u shfaq me një stil krejt ndryshe

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim…

SMART PUBLISHER

Këtë mashkull e ka marrë shumë malli për Engjin, vet ajo e bëri publik

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo u bë këngëtare…

SMART PUBLISHER

Burri i Shkurtës më në fund zbulon fytyrën e djalit, kaq i ëmbël është ai

Albert Limani është bashkëshorti i këngëtares së njohur, Shkurte Gashit. Ai tashmë është personazh shumë i…

SMART PUBLISHER

Ryva nënë e dy fëmijëve, por po duket si të ishte 15 vjeçare

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore…

SMART PUBLISHER

Do ta ‘çmend’ Getin, Marina Vjollca realizon fotosesion shumë të ‘zjarrtë’

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të pëlqyera shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos…

SMART PUBLISHER

Po duket si nuse, Shyhretja me frizurë të rëndë e fustan të gjatë në ditëlindjen e nipin

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Ajo me zërin e…

SMART PUBLISHER

A e zgjodhi Learta këtë fustan si të princeshave në përralla për festën e sontme?

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Learta i gjithmonë janë…

SMART PUBLISHER

Vajza e vogël e Njomzës rregullohet vet për ditëlindjen e vëllaut, shikoni si po duket

Njolina Martinaj është vajza e vogël e Njomzës. Ajo është një bukuroshe e vërtetë, shkruan ORAinfo.…

SMART PUBLISHER

Njomza e Engji janë bërë si binjake për festën e sontme, kaq bukur po duken

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u…

SMART PUBLISHER

Pas ndarjes nga bashkëshorti, në këtë gjendje ka përfunduar Tuna

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet si Tuna. Ajo është…

SMART PUBLISHER

Shkurte Gashi bën gjestin që askush nuk e priste

Shkurta vazhdon të jetë personazh shumë i përfolur. Ajo u bë akoma më e pranishme në…

SMART PUBLISHER

Vajza e Njomzës rregullohet për ditëlindjen e vëllaut, është bërë tamam si ‘kukull’

Elira Martinaj tashmë është shumë e njohur për publikun tonë. Ajo është mbesa e këngëtares së…

SMART PUBLISHER

Edona ka përgatitur darkë të shijshme për familjen, shikoni reagimin e vajzës së saj

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare. Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur…

SMART PUBLISHER

Kjo është torta ‘gjigante’ e ditëlindjes së djalit të Njomzës

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare. Ajo u bë e njohur…

SMART PUBLISHER

Shumë vite më parë, nuk do ta besoni si dukej Gresa Behluli

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar. Me këngët e…

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey