Refuzoi izolimin, Pipero zbulon si i infektoi infermierja kolegët dhe pacientët në QSUT

Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero ka folur rreth rasteve të shtuara me covid-19 gjatë dy ditëve…

loading...
loading...

Zbulohet fatura financiare, ja sa milionë euro i ka kushtuar koronavirusi Shqipërisë

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu e ftuar në emisionin ‘’Real Story’’ në News24…

loading...
loading...

Manastirliu: Rreziku nga COVID-19 është potencial, qytetarët të vazhdojnë të zbatojnë rregullat

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, i trembet faktit që numri i të infektuarve ëhstë rritur në…

loading...
loading...

Kreu i Urgjencës Kombëtare u kërcënua me vdekje/ Brataj: Shumë telefonata, shumë kërcënime

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka pasur plot probleme gjatë ushtrimit të punës së tij…

loading...
loading...

Kryeministri tregon planin ekonomik: Banesa të reja dhe mundësi të reja për punësim, ja si do veprojmë

Kryeministri Edi Rama lajmëroi se në vend do të injektohet një sasi e madhe kapitali, që…

loading...
loading...

Rama kërkon falje: Ja për çfarë jam penduar, nëse do kthehesha pas nuk do e bëja

Kryeministri Edi Rama deklaroi në atë që e quajti komunikimin e fundit në lidhje me pandeminë…

loading...
loading...

Ngjela: Në zgjedhjet e ardhshme vështirë që kryetarët aktualë të partive të garojnë

Avokati Spartak Ngjela beson se zgjedhjet e ardhshme do të jenë të lira, e për më…

loading...
loading...

Vendimi/ Patentat shqiptare do të njihen në Turqi dhe ato turke në Shqipëri

Shqipëria dhe Turqia kanë vendosur që të njohin shtetasve respektivë patentat dhe lejet e drejtimit. Kështu,…

loading...
loading...

Çfarë do thotë kryeministri? Rama njofton komunikimin e fundit për koronavirusin

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se do të zhvillojë sonte një komunikim me qytetarët rreth luftës…

loading...
loading...

Qëndrimi i ONM-së: Vendimet e marra nga Luan Daci në KPA të mos zhbëhen

Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit (ONM) kërkoi që vendimet e marra nga Luan Daci si anëtar i…

loading...
loading...

Detaje/ Përdhunuan dhe vranë studenten greke, shqiptari dhe shoku i tij kishin përdhunuar edhe një 26-vjeçare

Vrasja në mënyrë mizore e studentes greke Eleni Topaloudi më 28 Nëntor 2018 në ishullin Rodos,…

loading...
loading...

Rinisin proceset gjyqësore, por qeveria vendos që të zhvillohen me dyer të mbyllura

Qeveria shqiptare vendosi në mbledhjen e sotme që të hapen proceset gjyqësore, por ndryshoi aktin normativ…

loading...
loading...

Gjyshja 103-vjeçare ‘lutet’ për kryeministrin: Inshalla po këput mish Rama, të vijë tek unë dhe…

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte nënë Xhemilja, 103 vjeçe. Nënë Xhemilja…

loading...
loading...

Historia e panjohur/ “Bishat” e ushtrisë amerikane që do të pushtonin Arktikun (FOTO)

Historianët kanë hedhur dritë kohët e fundit për një histori të disa makinerive gjigante të krijuara…

loading...
loading...

Rama: Bëni kujdes njerëz për virusin, pseudoaktorë po përdoren për parti politike

Kryeministri Edi Rama u ka kërkuar shqiptarëve që të kenë kujdes, pasi rreziku COVID-19 ende nuk…

loading...
loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey