Maicon kthehet në Itali, nënshkruan me skuadrën e njohur

Maicon është kthyer në Itali duke nënshkruar me skuadrën e njohur. Projektohet kthimi i bujshëm i…

SMART PUBLISHER

Lajm i mirë për Liverpoolin: Salah shërohet nga koronavirusi

Salah shërohet nga Covid-19, i gatshëm për sfidën kundër Atalantës. Liverpool do të mirëpresë Mohamed Salah…

SMART PUBLISHER

Vjen një lajm shumë i keq për skuadrën e Milanit

Një lajm jo shumë i mirë po qarkullon për skuadrën e Milanit. Një foto ka ndezur…

SMART PUBLISHER

A do të largohet nga Arsenali, kjo është përgjigja e Granit Xhakës

Po përflitet për një largim të mundshëm të Granit Xhakës nga skuadra e Arsenalit. Granit Xhaka…

SMART PUBLISHER

Manchester City përgatit kontratë 10-vjeçare për Messin

Skuadra e Manchester City ka përgatitur kontratë 10-vjeçare për Messin. Manchester City është duke përgatitur një…

SMART PUBLISHER

Griezmanni dëshpëron tifozët e Barcelonës, kjo është arsyeja

Lojtari i njohur, Griezmann ka dëshpëruar tifozët e skuadrës së Barcelonës. Sulmuesi francez, Antoine Griezmann i…

SMART PUBLISHER

Fitoi derbin, por ylli i Milanit humbi një dhëmb

Mesfushori i Milanit fiton derbin, por e humb një dhëmb. Mesfushori i AC Milan, Franck Kessie,…

SMART PUBLISHER

Antoni Conte për Real Madridin: Nuk mund t’i vajtojë mungesat

Antonio Conte ka thënë se Real Madridi nuk mund t’i vajtojë mungesat. Trajneri i Interit, Antonio…

SMART PUBLISHER

Kokëulur dhe i vetmuar nga skuadra, publikohen pamje të reja ku Messi shihet shumë i mërzitur

Publikohen pamje të reja ku Messi shihet i mërzitur, kokëulur dhe i vetmuar nga skuadra. Lionel…

SMART PUBLISHER

Ibrahimovic apo Ronaldo? Cili është më i rëndësishëm për skuadrat e tyre

Kohët e fundit ka pasur shumë debate në media nëse Zlatan Ibrahimovic apo Cristiano Ronaldo janë…

SMART PUBLISHER

City përgatit kontratë 10-vjeçare për Lionel Messin

‘Çmendët’ Manchester City, përgatit kontratë 10-vjeçare për Lionel Messin. Manchester City është duke përgatitur një ofertë…

SMART PUBLISHER

Mesazhi i ri i Ibrahimovic pas dëmtimit

Ibrahimovic i dëmtuar, por gjithmonë i motivuar: mesazhi i ri. Zlatan Ibrahimovic në Napoli-Milano tregoi për…

SMART PUBLISHER

Barcelona pa Messin ndaj Dynamo Kievit

Formacionet e mundshme: Barcelona pa Messin ndaj Dynamo Kievit. Barcelona ka udhëtuar në Ukrainë për ndeshjen…

SMART PUBLISHER

Granit Xhaka merr vendim për të ardhmen e tij!

Granit Xhaka refuzon të largohet nga Arsenali. Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka, s’ka dëshirë që të largohet…

SMART PUBLISHER

Reali befasohet me vendimin e Iscos!

Telenovela Isco – Real Madrid po shkon drejt fundit. Dëshira e Iscos për t’u larguar nga…

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey