Mandzukic- Milan, vjen lajmi i madh

Mandzukic pranë kalimit te Milan. Duket sikur thashethemet në lidhje me një kthim të mundshëm në…

SMART PUBLISHER

Inrahimovic flet si një lider: Nuk më intereson të jem kampion dimëror, e dua atë të vërtetin

Ibrahimovic: Nuk më intereson të jem kampion dimëror, e dua atë të vërtetin. Tani është bërë…

SMART PUBLISHER

Pato ëndërron rikthimin në Serie A, ky është mesazhi i tij

Pato rikthehet në Serie A: Më duhen vetëm disa ndeshje për ta treguar veten. Ish-sulmuesi i…

SMART PUBLISHER

Zinedine Zidane thotë se nuk e nisën mirë ndeshjen: Bëmë gabime

Zinedine Zidane tha se nuk e nisën mirë ndeshjen. Trajneri i Real Madrid është shprehur i…

SMART PUBLISHER

Pirlo i lumtur, lajme të mira para ndeshjes me Interin

Buzëqesh Pirlo, lajme të mira para ndeshjes me Interin. Andrea Pirlo mund të jetë i lumtur…

SMART PUBLISHER

Zgjedhjet për president tek Barcelona mund të shtyhen, kjo është arsyeja

Zgjedhjet për president tek Barça mund të shtyhen. Zgjedhjet për presidentin e Barcelonës, mund të shtyhen…

SMART PUBLISHER

Silvio Berlusconi përfundon në spital, ja arsyeja

Berlusconi shtrohet në spital, kjo është arsyeja. Silvio Berlusconi është shtruar në spital dhe thuhet se…

SMART PUBLISHER

Premierliga do përfundojë në maj sipas orarit

Premierliga do ta përfundojë në maj sipas orarit. Takimi në mes të Federatës angleze, Premierligës dhe…

SMART PUBLISHER

Zinedine Zidane bllokon largimin e këtij lojtari

Zinedine Zidane e ka bllokuar largimin e këtij lojtari. Martin Odegaard mund të jetë zgjidhja e…

SMART PUBLISHER

Milan arrin marrëveshje për transferimin e super-lojtarit nga Serie A

Milan arrin marrëveshje për transferimin e Meite. AC Milan dhe Torino kanë arritur marrëveshje për transferimin…

SMART PUBLISHER

Kërkohet nga Juventusi dhe City, Sassuolo s’e lejon shitjen e yllit të skuadrës

Sassulo nuk e lejon shitjen e Manuel Locatellit. Drejtori sportiv i Sassuolos, Giovanni Carnevali ka paralajmëruar…

SMART PUBLISHER

Dënohet Barcelona, ja sa duhet të paguajë Messi për dedikimin që ia bëri Maradonas

Barcelona dhe Lionel Messi kanë humbur apelin për kartonin e verdhë pas dedikimit që argjentinasi bëri…

SMART PUBLISHER

Diallo pa marrëveshjes me Manchester United: Ëndërr e bërë realitet

Manchester United ka arritur marrëveshje me sulmuesin, Amad Diallo. Sulmuesi i krahut, Amad Diallo ka qenë…

SMART PUBLISHER

Drejtori sportiv i Werderit tregon kur do të kthehet Rashica në fushë

Frank Braumann thotë se Rashica është plotësisht i gatshëm për të luajtur përsëri. Milot Rashica e…

SMART PUBLISHER

Ronaldo – Juventus, vjen lajmi i shumëpritur

Ronaldo i hapur për rinovimin me Juventusin deri në vitin 2023. Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo…

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey