Drejtuesit e Interit zbresin në Londër, po e transferojnë dyshën e njohur

Inter pritet t’i bëjë disa përforcime të reja në afatin kalimtar të janarit. Tri dhurata për…

Bëri lojë fantastike mbrëmë, Milan ‘anulon’ shitjen e këtij lojtarit

Sulmuesi polak, Krzystof Piatek ka shkëlqyer mbrënë me ndeshjen që Milan e mposhti Spal në kuadër…

Ish-kapiteni i Kombëtares Altin Lala heq dorë nga nënshtetësia shqiptare, ja arsyet (DOKUMENTI)

Ish-futbollisti dhe kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit, Altin Lala, ka hequr dorë nga shtetësia shqiptare.…

Milani ka mposhtur Chelseas dhe Barcelonan për yllin 30 milionësh

Agjenti i yllit të Dinamos së Zagrebit, Dani Olmo nuk pranoi të dhuronte shumë kur u…

Juventus po e transferon ‘Pirlon e ri’

Juventusi hyn në garë me gjigantët e Evropës për talentin italian. Mediumet italiane kanë zbuluar se…

E pabesueshme: ky është golashënuesi më i mirë i Milanit

Bast i fituar me Realin, Theo golashënuesi më i mirë i Milanit këtë sezon. Transferimi i…

Gjiganti italian po e transferon Neuerin

Lamtumirë Bayern Munich, Neuer në Serie A. Portieri i Bayern Munichut, Manuel Neuer mund të transferohet…

Klopp jep lajmin e madh pë Shaqirin

Kloppi s’do ta lejojë asnjë shitje këtë muaj. Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, nuk do ta…

Befasi e madhe nga Milan dhe Roma, po e bëjnë shkëmbimin e madh

Milani dhe Roma pritet t’i befasojnë të gjithë me shkëmbimin Cengiz-Suso. Milani po vazhdon të bëjë…

Ylli i madh i thotë “PO” Milanit

Mediat në Kroaci pohojnë se Milani po bën një ofertë prej 30 milion € për yllin…

Milan po ia merr yllin e madh Romës

AC Milan, është i interesuar të nënshkruajë Cengiz Under nga Roma, zbulon Gianluca Di Marzio. Sulmuesi…

Lajm i madh! Miliarderi i Louis Vuitton po e blen Milanin

Në një javë vendimtare për Milanin, nga pikëpamja e tregut, midis daljeve dhe nënshkrimeve, ka edhe…

“Bye” PSG, ky është ekipi i ri i Cavanit

Sulmuesi i Paris Saint Germain, Edison Cavani ka vendosur që ai dëshiron të largohet menjëherë nga…

United fiton, “hero” Mata

Djajtë e Kuq, kanë arritur një fitore të rëndesishme sonte. Manchester United kanë kaluar tutje në…

Ylli i Milanit po transferohet në Turqi

Burime të shumta në Itali pretendojnë se mbrojtësi i Milanit, Ricardo Rodriguez ka zgjedhur Fenerbahce e…

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey