Njihuni me familjen më të bukur në botë që po thyen internetin (Video)

Fotot që do të shihni më poshtë do t’ju befasojnë. Në internet janë cilësuar si familja…

loading...
loading...

WOOW Publikohet video e cila i ndau Bleron me Teutën, Blero:”Më tradhëtoi me shokun tim”

Blero rrëfen historinë plote se si ka ndodhur rasti qe ata i dhëne fund martesës. Sishte…

loading...
loading...

U martova ne Fshat dhe kam dy fëmijë,por sht rati i Samiut ende më kë naq ndryshe…

Nuk mundja t’I ndaja sytë dhe nuk mundja t’i rezistoja ëmbëlsisë tënde ndaj meje, sjelljes së…

loading...
loading...

Shqiptari e zbulon haj.malinë e vendosur në jastëk, nd.arja e burrit dhe gruas, vetë.vra.sja… (Video)

Në rrjetet sociale të shqiptarëve të Maqedonisë Veriore tregon se si po bëhen magjitë tek komuniteti…

loading...
loading...

Iu kerkojne te flejne në këmbim të notës, ky është universiteti shqiptar që ka numrin më të lartë të pedagogëve “qejflinj”

Një anketim i kryer nga Komiteti Shqiptar i Helsinkit, që u shtri në katër universitete në…

loading...
loading...

Ndodh mreku.llia Kosovarja lind fëmijën e saj të parë në moshën 58 vjeçare (Video)

Një ngjarje e jashtëzakonshme ka ndodhur në të premten në Leverkusen të Gjermanisë. Shqiptarja 58-vjeçare, ka…

loading...
loading...

Rashel Kolaneci provokon me ‘armën’ e saj më të fortë (Video)

Rashel Kolaneci, vajza seksi e “Duplex” në TV Klan, vijon me postimet e saj provokuese në…

loading...
loading...

Fjolla Morina: Ndoshta në koncertin e radhës dal “cu llak krejt” edhe ju.. (Video)

Këngëtarja më e përfolur kohët e fundit në Kosovë, Fjolla Morina, është e ftuar në emisionin…

loading...
loading...

Vjen Lajmi Jo I Këndshëm, BE-Ja Merr Vendimin Rreth Hapjes Së Fluturimeve

E ka shtyrë edhe për 30 ditë ndalimin e flurimeve. Komisioni i Bashkimit Europian ka kërkuar…

loading...
loading...

Burri E La Gruan Pasi Ajo Hu’mbi Të Dy Krahët Në Një Aks’ident: 10 Vjet Më Vonë, Ai U Ha’bit Kur E Pa

Fred ka jetuar një jetë tragjike që kur ishte i ri. Të dy prindërit e tij…

loading...
loading...

Keni Planifikuar Udhëtime? Ja Kur Rihapen Fluturimet

Kryeministri vendit në mbledhjen “live” me Komitetin e Ekspertëve ka deklaruar se plani për Shqipërinë është…

loading...
loading...

Populli S’ka Buk Me Hongër, Shikojeni Çfarë Jete Luksoze Bën Djali Hashim Thaçit…

Nëse do të njohësh pasurinë e politikanëve shqiptarë, mjafton të shohësh jetën që bëjnë fëmijët e…

loading...
loading...

Fotografia Që Ka Sho’ku’ar Të Gjithë Ata Që E Ka’në Parë, Diç’ka Nuk Është Si Du’het

Fotografia që ka sho’ku’ar të gjithë ata që e ka’në parë, diç’ka nuk është si du’het…

loading...
loading...

Prezantuesja E Njohur Befason Ritën, Bën Shqiponjën Në Emisionin E Saj (Video)

Prezantuesja e njohur befason Ritën, bën shqiponjën në emisionin e saj (Video)↓↓↓ Shikoni poshtë videon ↓…

loading...
loading...

Shikoni Se Çfarë Gjen Gruaja Në Një Supë Të Peshkut (Foto)

Një grua është tronditur kur gjeti atë që ajo dukej të ishte një gisht i shkëputur…

loading...
loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey